PRÍPRAVKY PO OPAĽOVANÍ

Pokožka pôsobením slnka získava krásnu farbu, zároveň ju však vysušuje a poškodzuje. Preto je dôležité dopriať jej po každom slnení intenzívnu starostlivosť. Prípravky po opaľovaní Nubian dodajú slnkom namáhanej pokožke potrebnú regeneráciu a hydratáciu a zamatovú hebkosť. Stačí si vybrať, či vám viac vyhovuje mlieko po opaľovaní, olej po opaľovaní alebo olej po opaľovaní do sprchy. A pre krajšie a dlhšie opálenie môžete starostlivosť zakončiť Nubian Gold Tan balzamom.

Nubian

Mlieko po opaľovaní

Nubian mlieko po opaľovaní uľaví vašej pokožke spálenej od slnka nielen a prinavráti jej hebkosť a hydratáciu. Betaglukán a pantenol ju upokojí, bambucké maslo ju nádherne zjemní a vitamín E hĺbkovo zregeneruje. Navyše, vďaka rakytníkovému oleju vaše opálenie vydrží o čosi dlhšie.
Objem: 200 ml

Nubian

Mlieko po opaľovaní

Nubian mlieko po opaľovaní s pumpičkou je účinná prvá pomoc pre pokožku, ak to preženiete s opaľovaním. Betaglukán a pantenol ju upokojí, bambucké maslo dodá stratenú hydratáciu a vitamín E sa postará o hĺbkovú regeneráciu. Rakytníkový olej vám navyše zabezpečí udržanie krásneho prirodzeného opálenia.  
Objem: 500 mlNubian SOS

Mlieko po opaľovaní

Nubian SOS mlieko po opaľovaní v spreji si obľúbite vďaka jednoduchej aplikácii a regeneračným účinkom na pokožku spálenú od slnka. Kým D-panthenol, alantoín aloe vera pôsobia na pokožku upokojujúco a regeneračne, rakytníkový olej navyše zabezpečí udržanie krásneho prirodzeného opálenia. Mlieko má veľmi príjemnú konzistenciu a nezanecháva pocit mastnoty.

Objem: 200 ml

Nubian SOS

Sprchový olej po opaľovaní

Regenerovať pokožku po náročnom dni strávenom na slnku môžete teraz aj v sprche. Nubian SOS sprchový olej po opaľovaní obsahuje až 60% rastlinných olejov, ktoré zregenerujú prípadné poškodenia spôsobené spálením pokožky a vrátia jej stratenú hydratáciu. Rakytníkový olej, mandľový olej a vitamín E pôsobia ochranne a regeneračne, kým slnečnicový a ricínový olej majú zasa na pokožku zvláčňujúci účinok. Udržanie prirodzeného a rovnomerného opálenia zabezpečí betakarotén.

Objem: 200 ml

Nubian

Gold tan

Nubian balzam po opaľovaní na udržanie opálenej pokožky s DHA-rapid systémom zjednocuje tón opálenia a pokožku po pobyte na slnku či v soláriu intenzívne zvláčňuje a regeneruje. Prírodné oleje sa postarajú o potrebnú hydratáciu a zlaté častice s efektom bronzu zvýraznia vaše opálenie. Pri pravidelnom používaní Gold Tan balzamu si prirodzené opálenie budete môcť užívať dlhšie ako zvyčajne.

Objem: 200 g

POZNÁTE SVOJ FOTOTYP?

Pri opaľovaní a voľbe ochranného prostriedku je najdôležitejším faktorom typ pokožky. Viete k akému fototypu patríte a aký ochranný prostriedok je pre vás najvhodnejší?

Čítajte viac
DETI A SLNKO, KAMARÁTI AJ NEPRIATELIA

Deti sú v prvých rokoch života omnoho zraniteľnejšie ako my, dospelí. O ich pokožke to platí dvojnásobne. Preto svoje ratolesti v žiadnom prípade nenechávajte na slniečku nechránené. Investujete tak do ich budúcnosti.

Čítajte viac
VŠETKY PRODUKTY NA JEDNOM MIESTE:

NAŠA ADRESA

Herba Drug s.r.o.

Mlynská 1335

05311 Smižany

Slovensko