OLEJE NA OPAĽOVANIE

Opaľovacie oleje Nubian poskytnú kvalitnú ochranu pred slnkom všetkým typom pokožky. Sú vode odolné, rýchlo sa vstrebávajú a majú príjemnú nevtieravú vôňu. Vďaka tomu, že naše oleje na opaľovanie obsahujú vzácny olej z orecha kráľovského, bude vaša pokožka vyživená a hebká po celý deň. Vitamín E jej zas poskytne regeneráciu.

 
Nubian

Olej na opaľovanie SPF 6

Pokožku treba počas letných dní chrániť vhodným opaľovacím prostriedkom. Ochranu pred slnečnými lúčmi a zlatistý odtieň získate používaním nášho klasického oleja na opaľovanie Nubian SPF 6 s olejom z orecha kráľovského. Pri pravidelnom používaní bude vaša pokožka nielen krásne zdravo opálená, ale dostane aj potrebnú výživu, Vitamín E bunky navyše ochráni a zregeneruje.

Objem: 60 ml

Nubian

Olej na opaľovanie SPF 6

s betakaroténom

Krásny bronzový odtieň a príjemnú vôňu pokožky počas opaľovania získate s vodeodolným olejom na opaľovanie Nubian SPF 6 v spreji s betakaroténom pre rovnomerné a prirodzené opálenie. Obsahuje Vitamín E , ktorý regeneruje pokožku a slnečnicový olej, ktorý pokožku vyživuje a zvláčňuje.

Objem: 60 ml

 
Nubian

Olej na opaľovanie SPF 10

Chráňte svoju pokožku pred slnkom a získajte krásnu zlatistú farbu vďaka vode odolnému oleju na opaľovanie Nubian s SPF 10. Olej z orecha kráľovského poskytne pokožke výživu a vitamín E ochráni a regeneruje jej bunky.

Objem: 60 mlNubian

Olej na opaľovanie SPF 20

Získajte spoľahlivú strednú ochranu pred slnkom a prirodzený odtieň vďaka oleju na opaľovanie Nubian SPF 20. Obsahuje olej z orecha kráľovského, ktorý vašu pokožku dokonale vyživí a vitamín E ju hydratuje a zregeneruje. Olej je vodeodolný a má praktické balenie, takže sa zmestí hoci aj do vrecka.

Objem: 60 ml

Nubian

Olej na opaľovanie SPF 6 v spreji 

Doprajte svojej pokožke ochranu a výživu počas opaľovania a získajte zlatistý odtieň s vode odolným olejom na opaľovanie Nubian SPF 6 v spreji. UVA a UVB filtre spoľahlivo ochránia pokožku, olej z orecha kráľovského poskytne pokožke potrebnú výživu a vitamín E bunky zregeneruje.

Objem: 150 ml

Nubian

Olej na opaľovanie SPF 6  v spreji

s betakaroténom

Krásny bronzový odtieň a príjemnú vôňu pokožky počas opaľovania získate s vodeodolným olejom na opaľovanie Nubian SPF 6 v spreji s betakaroténom pre rovnomerné a prirodzené opálenie. Obsahuje Vitamín E , ktorý regeneruje pokožku a slnečnicový olej, ktorý pokožku vyživuje a zvláčňuje.

Objem: 150 ml
Nubian

Olej na opaľovanie SPF 20 v spreji

Počas pobytu na slnku potrebuje vaša pokožka kvalitnú ochranu. Olej na opaľovanie Nubian SPF 20 v spreji jej poskytne stredný stupeň ochrany a prirodzený odtieň opálenia. Vďaka obsahu oleja z orecha kráľovského bude vaša pokožka po celý čas dokonale vyživená a vitamín E ju hydratuje a zregeneruje. Olej je vodeodolný

Nubian

Olej na opaľovanie SPF 30 v spreji

Doprajte svojej pokožke ochranu a výživu počas opaľovania a získajte zlatistý odtieň s vode odolným olejom na opaľovanie Nubian SPF 30 v spreji. UVA a UVB filtre spoľahlivo ochránia pokožku, olej z orecha kráľovského poskytne pokožke potrebnú výživu a vitamín E bunky zregeneruje. Opaľovací olej sa rýchlo a jednoducho aplikuje.

Nubian

Suchý olej na opaľovanie SPF 15

Získajte spoľahlivú ochranu pred slnkom aj počas športu. Nubian suchý olej na opaľovanie SPF 15 v spreji sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva na pokožke mastný film. Je vode a piesku odolný. Vďaka obsahu betakaroténu vaše opálenie dlhšie vydrží.

Objem: 200 ml

Nubian

Suchý olej na opaľovanie SPF 25

Pri letných outdoorových športoch počas slnečných dní je potrebné chrániť sa vhodnými prípravkami s obsahom ochranných filtrov. Nubian suchý olej na opaľovanie sprej so strednou ochranou SPF 25 je postačujúcou ochranou v našich zemepisných šírkach a má veľmi príjemnú konzistenciu. Do pokožky sa rýchlo vstrebáva bez pocitu mastnoty. Je vode a piesku odolný a betakarotén, ktorý obsahuje, vám zabezpečí prirodzenejšie opálenie.

Objem: 200 ml

CELÝ SORTIMENT

Na jednom mieste

POZNÁTE SVOJ FOTOTYP?

Pri opaľovaní a voľbe ochranného prostriedku je najdôležitejším faktorom typ pokožky. Viete k akému fototypu patríte a aký ochranný prostriedok je pre vás najvhodnejší?

Čítajte viac
DETI A SLNKO, KAMARÁTI AJ NEPRIATELIA

Deti sú v prvých rokoch života omnoho zraniteľnejšie ako my, dospelí. O ich pokožke to platí dvojnásobne. Preto svoje ratolesti v žiadnom prípade nenechávajte na slniečku nechránené. Investujete tak do ich budúcnosti.

Čítajte viac

VŠETKY PRODUKTY NA JEDNOM MIESTE:

NAŠA ADRESA

Herba Drug s.r.o.

Mlynská 1335

05311 Smižany

Slovensko