MLIEKA NA OPAĽOVANIE

Bronzová hebká pokožka najmä počas leta vyzerá veľmi príťažlivo. Opaľovanie v zdravej miere má navyše pozitívny vplyv na náš organizmus, predovšetkým na imunitu. Pred jeho negatívnymi účinkami vás ochránia naše mlieka na opaľovanie s UVB a UVA filtrami v rozpätí od 6 do 50 SPF.

Opaľovacia mlieka Nubian majú príjemnú konzistenciu, ľahko sa rozotierajú a pokožka po nich ostáva vláčna a jemná. Všetky naše mlieka obsahujú vitamín E, rakytníkový olej, D-panthenol a betakarotén, vďaka ktorému bude vaše opálenie krajšie, bez pocitu vysušenej pokožky.

Nubian

Mlieko na opaľovanie SPF 6

Doprajte svojej pokožke jemnú ochranu pred slnkom s SPF 6. Vďaka UVA/UVB filtrom, rakytníkovému oleju, D-Panthenolu a betakaroténu bude vaša pokožka chránená, hydratovaná a hebká. Nubian mlieko na opaľovanie SPF 6 obsahuje jedinenčný fyto komplex 8 bylín pre upokojenie pokožky s výťažkami z aloy pravej, echinacei purpurovej, rumančeka kamilkového, nechtíka lekárskeho, pupočníku ázijského, medovky lekárskej, hamamelu virgínskeho a lipy malolistej.

Objem: 200 ml

Nubian

Mlieko na opaľovanie SPF 15

Doprajte svojej pokožke jemnú ochranu pred slnkom s SPF 15. Vďaka UVA/UVB filtrom, rakytníkovému oleju, D-Panthenolu a betakaroténu bude vaša pokožka chránená, hydratovaná a hebká. Nubian mlieko na opaľovanie SPF 15 obsahuje jedinečné zloženie, ktoré si vaša pokožka zamiluje.

Objem: 200 mlNubian

Mlieko na opaľovanie SPF 30

Doprajte svojej pokožke jemnú ochranu pred slnkom s SPF 30. Vďaka UVA/UVB filtrom, rakytníkovému oleju, D-Panthenolu a betakaroténu bude vaša pokožka chránená, hydratovaná a hebká. Nubian mlieko na opaľovanie SPF 30 obsahuje jedinečné zloženie, ktoré si vaša pokožka zamiluje.

Objem: 200 ml

Nubian

Mlieko na opaľovanie SPF 6 v spreji 

Doprajte svojej pokožke jemnú ochranu pred slnkom s SPF 6. Vďaka UVA/UVB filtrom, rakytníkovému oleju, D-Panthenolu a betakaroténu bude vaša pokožka chránená, hydratovaná a hebká. Nubian mlieko na opaľovanie SPF 6 obsahuje jedinečný fyto komplex 8 bylín pre upokojenie pokožky s výťažkami z aloy pravej, echinacei purpurovej, rumančeka kamilkového, nechtíka lekárskeho, pupočníku ázijského, medovky lekárskej, hamamelu virgínskeho a lipy malolistej. Praktické balenie v spreji vám uľahčí aplikáciu.

Objem: 200 ml

Nubian

Mlieko na opaľovanie SPF 15 v spreji

Doprajte svojej pokožke jemnú ochranu pred slnkom s SPF 15. Vďaka UVA/UVB filtrom, rakytníkovému oleju, D-Panthenolu a betakaroténu bude vaša pokožka chránená, hydratovaná a hebká. Nubian mlieko na opaľovanie SPF 15 obsahuje výživný vitamín E a D-panthenol, ktorý vyživuje a upokojuje pokožku. Praktické balenie v spreji vám uľahčí aplikáciu.

Objem: 200 ml

Nubian

Mlieko na opaľovanie SPF 50 v spreji

Doprajte svojej pokožke jemnú ochranu pred slnkom s SPF 50. Vďaka UVA/UVB filtrom, rakytníkovému oleju, D-Panthenolu a betakaroténu bude vaša pokožka chránená, hydratovaná a hebká. Nubian mlieko na opaľovanie SPF 50 obsahuje výživný vitamín E a D-panthenol, ktorý vyživuje a upokojuje pokožku. Praktické balenie v spreji vám uľahčí aplikáciu.

Objem: 200 ml

CELÝ SORTIMENT

Na jednom mieste

POZNÁTE SVOJ FOTOTYP?

Pri opaľovaní a voľbe ochranného prostriedku je najdôležitejším faktorom typ pokožky. Viete k akému fototypu patríte a aký ochranný prostriedok je pre vás najvhodnejší?

Čítajte viac
DETI A SLNKO, KAMARÁTI AJ NEPRIATELIA

Deti sú v prvých rokoch života omnoho zraniteľnejšie ako my, dospelí. O ich pokožke to platí dvojnásobne. Preto svoje ratolesti v žiadnom prípade nenechávajte na slniečku nechránené. Investujete tak do ich budúcnosti.

Čítajte viac

VŠETKY PRODUKTY NA JEDNOM MIESTE:

NAŠA ADRESA

Herba Drug s.r.o.

Mlynská 1335

05311 Smižany

Slovensko