PRÍPRAVKY NA OPAĽOVANIE PRE DETI

Detská pokožka je niekoľkonásobne tenšia ako pokožka dospelého človeka, takže je aj omnoho citlivejšia a ľahšie sa spáli. Preto pri pobyte na slnku potrebuje naozaj spoľahlivú ochranu. Nubian Kids, to sú výživné opaľovacie prípravky pre deti - krémy, ale aj ľahšie mlieka s jemným zložením a vysokým SPF. A nezabudli sme ani na starostlivosť po opaľovaní. Vaše ratolesti budú s nami na slniečku v bezpečí.
Nubian Kids

Mlieko po opaľovaní

Pri citlivej detskej pokožke by ste nemali zabúdať ani na starostlivosť po opaľovaní. Upokojujúce mlieko po opaľovaní Nubian Kids pre deti s D-panthenolom a aloe vera jemne hydratuje pokožku a zanecháva ju vláčnu a regenerovanú.

Objem: 200 ml

Nubian Kids

Umývacia pena po opaľovaní

Nubian Kids umývacia pena po opaľovaní s D-panthenolom, alantoínom a aloe vera šetrne umýva citlivú a podráždenú detskú pokožku po opaľovaní a je vhodná nielen pre deti, ale aj celú rodinu. Má regeneračné a upokojujúce účinky.

Objem: 250 ml

Nubian Kids

Krém na opaľovanie SPF 50

Nubian Kids krém na opaľovanie s najvyššou ochranou proti slnečnému žiareniu SPF 50 a vitamínom E v praktickom cestovnom balení by nemal chýbať v žiadnej prebaľovacej taške. Kombinácia UVA/UVB filtrov a účinných látok zabezpečuje ochranu pokožky predovšetkým najmenších detí.

Objem: 50 g

Nubian Kids

Mlieko na opaľovanie SPF 50

Detská pokožka je citlivá a na slniečku veľmi zraniteľná. Chráňte ju detským sprejom na opaľovanie Nubian Kids s vysokým stupňom ochrany SPF 50. Vďaka rakytníkovému oleju a vitamínu E sa detská pokožka počas slnenia regeneruje a D-panthenol ju upokojuje. Nubian Kids mlieko na opaľovanie SPF 50 v spreji je citlivo parfumované bez obsahu alergénov a odolné voči vode.

Objem: 200ml

CELÝ SORTIMENT

Na jednom mieste

POZNÁTE SVOJ FOTOTYP?

Pri opaľovaní a voľbe ochranného prostriedku je najdôležitejším faktorom typ pokožky. Viete k akému fototypu patríte a aký ochranný prostriedok je pre vás najvhodnejší?

Čítajte viac
DETI A SLNKO, KAMARÁTI AJ NEPRIATELIA

Deti sú v prvých rokoch života omnoho zraniteľnejšie ako my, dospelí. O ich pokožke to platí dvojnásobne. Preto svoje ratolesti v žiadnom prípade nenechávajte na slniečku nechránené. Investujete tak do ich budúcnosti.

Čítajte viac
VŠETKY PRODUKTY NA JEDNOM MIESTE:

NAŠE PRODUKTY

KONTAKTUJTE NÁSNAŠA ADRESA

Herba Drug s.r.o.

Mlynská 1335

05311 Smižany

Slovensko